Yakın Çekim

Üstümüzde Emeği Olan Herkes İçin İŞÇİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

1 Mayıs’ın işçilerimiz için olan değerini hepimiz biliyoruz. Ancak herkesin aşina olduğu işçiler kadar, üzerimizde emeği olan herkesin de işçiliğine teşekkür ediyoruz! İşte, o hayatımıza dokunan işçilerimiz!

En başta ANNELERİMİZ!

Öyle bir emek söz konusudur ki, yeri hiçbir şeyle doldurulamaz. Bizi düzene sokan, besleyen, düzenleyen ve birleştiren… Bir işçi titizliğinde bize emek gösteren anneler! Annelerimiz! Sizin de işçi bayramınız kutlu olsun!

 

Daha çok yönetici pozisyonunda görsek de emeğin unutulmaz, BABALAR

Genellikle bir otorite olarak görsek de, sevgisini, zamanını, maddi ve manevi her şeyini bizim için harcayan babalarımız! Sizin de işçi bayramınız kutlu olsun!

 

Ablalar, abiler çeker yükü! Suç ortağımız KARDEŞLERİMİZ!

Yeri gelir anne olur, yeri gelir suç ortağı olur, yeri gelir arkamızı toparlar. Kardeşin kardeşte olan emeği kolay kolay anlaşılmaz! Bizim yükümüzü hafifleten o kardeşlerin de işçi bayramı kutlu olsun!

Sinir, stres atma mecramız, içimizdeki delinin ilk muhatabı, KÜÇÜK KARDEŞLER!

Eğer abi veya abla iseniz en iyi siz bilirsiniz, içinizdeki deliyi en iyi küçük kardeşler bilir. Eğer bugüne kadar akl-ı selim olarak gelebilmişsek bu biraz da küçük kardeşimiz sayesindedir. Tüm deliliklerimize rağmen bize olan tüm sevgi ve emekleri için! Senin de işçi bayramın kutlu olsun ufaklık!

 

Tek ailede değildir tüm işçilik, derdimize ortak DOSTLARIMIZ!

 

Sadece dert yükümüzü hafifletmez. Aynı zamanda bir sıkıntımızda yanımıza koşar. Bazen hiç yoktan yere başını bizimle belaya sokar. Sizin de emeğiniz unutulmaz canım kankilerimiz! Sizin de işçi bayramınız kutlu olsun!

 

Bitmedi… Geleceğimiz için küçük, bizim için büyük bir iyiliği dokunan o arkadaş, SINAV ANINDA KOPYASINI ESİRGEMEYEN ARKADAŞ!

Senin sayende kaç dersi geçtik valla biz de unuttuk. Emeğini bizimle düşünmeden paylaşan, verdiği kopyalar sayesinde hepimizin insanlara dair umudunu yeşerten, geleceğimizin kaçak mimarı, sen sınavda kopyasını esirgemeyen arkadaş! Senin de işçi bayramın kutlu olsun koca yürekli dostumuz!

 

Ve tabii ki en önemlisi, vatana emeğini, canını veren ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ!

Can güvenliğimizi sağlayan ve vatanın bütünlüğünü koruyan, her karışı için emeğini ve gerektiğinde canını veren gazilerimize ve şehitlerimize minnet duyuyor, tüm emekleri için onlara teşekkür ediyoruz.

 

Daha Fazla Göster

Buna da Göz At

Close
Close