Bu Pazar Ne Yapsak ? | Özçekim
Yakın Çekim

Bu Pazar Ne Yapsak?

Tembelliğin ayyuka çıktığı bir gün… Geç kalkmak, uzun kahvaltı, pineklemeler, gezmeler… Merhaba Pazar! Ne yapsak da seni çok güzel değerlendirsek, haftaya zinde başlasak…

Sabah Upuzun Bir Yürüyüş, Güzel Bir Kahvaltı


Sabah kalktığınızda günün verimini arttırmak için upuzun bir yürüyüş; belki de bir mug kahveyle… Sonrasında güzel bir kahvaltı… E, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı…

Bir Tiyatro Bileti…


Çok iyi bir sinemasever olabilirsiniz fakat tiyatronun havası başkadır, kültürü farklıdır, ortamı farklıdır. İyisi mi, bu pazar siz bir değişiklik yapıp tiyatroya gidin. Hatta çocuğunuz, yeğeniniz, kuzeniniz ile bir çocuk tiyatrosuna gitmeyi bile düşünebilirsiniz.

Bir Sergi, Bir Müze…


Hangi şehirde olursanız olun bir sergi ya da müze mutlaka vardır, bu pazar şehrinize özel sergi ve müzeleri gezmeye adayın kendinizi. Daha önce gezmişseniz bile bu defa başka bir gözle gezin. İyi gelecek.

Hiç Gitmediğiniz Bir Semt…

Şehrinizin hiç gitmediğiniz bir semtine gidin, keşfedin. Tüm semtlerden yolunuz geçmiş olsa da bile bir tanesini belirleyip orayı detaylıca gezin, sokaklarından geçin, yürüyün, kafelerinde kahve için. AVM’lerden uzak durun!

Canlı Müzik…


E, biraz da ruhunuzu doyurmanın vakti. Güzel bir arkadaş ortamıyla akustik veya orkestra eşliğinde güzel bir müzik dinletisini… Bunu hak etmiştiniz.

Boğaz Turu


Bu başlığımız, yaşadığı şehirde deniz olanlar için. Denize hasret kalanlardan özür diliyoruz ve yaşadığı şehirde deniz olanları herkes adına bu Pazar denizi görmeye, bir boğaz turu yapmaya devam ediyoruz.

Bir Romanı Baştan Sona Okumak


Evde pinekleyip kafa dinlemek isteyenlere bu tavsiyemiz. Bu pazar, arkadaşınız bir roman olsun. Yalnız romanı yarım bırakmayın. Sabah başlayın ve akşamına bitmiş olmuş. Böylece pazarın her bir saatini, farklı bir dünyada elinizdeki romanda yaşayacaksınız.

Eeee, siz bu Pazar ne yapacaksınız?

İyi pazarlar…

Buna da Göz At

Close
Close