Düğün Organizasyonları İçin Bütçe Dostu Fikirler | Özçekim
Yakın Çekim

Düğün İçin Bütçe Zorlamayacak Güzel Fikirler!

Düğün gibi özel bir günde alışılagelmiş konseptlerin dışına çıkmak isterseniz, bütçenizi zorlamayacak ve o günü size özel anılar biriktirmenizi sağlayacak fikirleri derledik. İşte düğününüzü kişiselleştirip güzelleştirecek fikirler!

Nikâh şekeri yerine eritilmiş çikolatadan güne özel tasarımlar

çikolatadan güne özel tasarımlar Uzun süre donması gereken bu çikolatalar için gerekli malzemeleri alıp, mutfağınızda siz bile hazırlayabilirsiniz. Benmari usulü eritilmiş çikolatayla istediğinizi el yazısı şekilde yağlı kağıda yazın ve bekleyin donsun. Sonuçlara gerçekten bayılacaksınız.

Davetiyeniz hep evleri süslesin!

Davetiye Klasik kâğıt davetiyelerden sıkılmadınız mı? Eğer siz de bütçe zorlamayan bir seçenek olarak magnetli davetiyeyi düşünebilirsiniz. Anahtarlık,  bardak altlığı gibi birçok aksesuarı düğün davetiye fikriyle birleştirebilirsiniz!

Masada boşuna yer kaplayan süsler yerine meyveler süslesin

meyveler Konuk masalarında görkemli şamdanlar, mumlar, çiçekler gibi dekorasyonlardan sıkıldıysanız, size bir küçük fikrimiz var. Küçük meyve buketleri! Her masaya yapılacağından büyük masraf gerektirdiği düşünülecek fikir aslında makul olan bu buketler sade ve farklı tasarımlara açık

Çocuklar için alan açın!

Çocuklar Eğer yeterli alanınız varsa, çocuklar için ayrılan bölüm için bilindik palyaço yerinde boyama yapmaları için gerekli teçhizat ve şekerleme köşesi oluşturulabilir.

Konfeti yerine kuru çiçek yaprakları!

kuru çiçek yapraklarıKurutulmuş çiçek yaprakları düğünün en eğlenceli noktasında tüm romantizmi ile size eşlik edecek. Bu küçük ayrıntı romantizm kat sayısını arttıracak. Özellikle yaz düğünlerinde yapay konfeti yerine bu doğal seçenek çok hoş olacak.

Düğün defteri yerine, dilek ağacı!

dilek ağacıTek yapacağınız zevkinize uygun saksıda yetişen bir ağaç almak veya bunlar için tasarlanmış bir aksuar almak.

 

Buna da Göz At

Close
Close