Mevsim Sevgisini İçinde Tutamayanların Paylaştığı 10 Tweet
EğlenceSosyal Medya

Yazcı Mısın Kışçı Mısın? İşte Mevsim Sevgisini İçinde Tutamayanların Paylaştığı En Eğlenceli 10 Tweet

Yazı seven kişilerin kışı sevenleri anlamaması veya kışı sevenlerin yazı sevenleri anlayamaması yıllardır süre gelen bir durum. Ancak sosyal medyanın da etkisiyle bu durum biraz daha büyüdü. Mevsim sevgisinin önüne geçemeyip sosyal medyada konuyla ilgili paylaşım yapanların bazıları, düşüncesinin karşısında olanlara oldukça sert eleştirilerde bulunurken bazıları da kendi gibi düşünmeyenlerle dalga geçti.

Kışı savunanlar genelde yalnızlığı seven ve güneşi sevmeyen kişiler olarak gösterilir. Aslında kışı sevenler güneşi sevmemezlik yapmaz sadece güneşin insanı bunaltan yanını kavurucu halini sevemez. Kışı sevmeyenlerin de yazcılara göre birçok sebebi olabilir. Örneğin kışın ısınmak için bir maddi gider oluşurken, kıyafetlerin de sürekli kat kat giyilmesi gerekir. Ayrıca yaz mevsimi tatil mevsimidir. Kışın buna çok az rastlanır. Ancak bizim de bir yorum yapmamız istenirse, kışın kapalı ortamlarda soğuktan yani mevsim şartlarından kaçabilirken yazın sıcaklığından kaçma durumu biraz daha az. O zaman gelin, konuyla ilgili sosyal medyada yapılan yorumlara beraber bakalım.

Kışçılar mutlu. Tweetler

 

 

Neşet baba sırrı vermiş. Tweetler

Mevzileri terk etmeyin yazcılar. Tweetler

Avuç içine çekilen hırka önemli. Tweetler

Yaşasın! Tweetler

Gülme sırası kışçılarda. Tweetler

Bundan büyük gündem mi var? Tweetler

Yazcılar fotonun gücüyle saldıracak. Tweetler

Kış demek ev demek evet ama ev demek asosyal demek mi? Tweetler

Bugünler için çok ter dökdük. Tweetler

Peki sizin ruhunuzun hangi mevsime en uygun? En beğendiğiniz tweeti bizimle paylaşabilirsiniz ve isterseniz siz de yaz ve kış hakkında yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Buna da Göz At

Close
Close