Xbox’ın Bu Ay Vereceği Ücretsiz Oyunlar Ekim 2018 | Özçekim
OyunTeknoloji & Uzay

Xbox’ın Bu Ay Vereceği Ücretsiz Oyunlar – Games With Gold Ekim 2018

Playstation sahipleri PS+ üyeliği ile ücretsiz oyunlara sahip olurken Xbox’cılar da boş durmuyor. Microsoft’un güçlü oyun konsolu aslında ücretsiz oyun verme işini Sony’nin PlayStation’ından daha önce başlatmıştı. Şu an bu imkana sahip olmamızın temeli olan konsol olarak bakabiliriz. Şimdi de ayın ücretsiz oyunlarına göz atalım…

Ayın Ücretsiz Xbox Oyunları

Önce Xbox One’a bakalım. 1 – 31 Ekim arasında Overcooked, 16 Eylül – 15 Kasım Arası Victor Vran ücretsiz olarak indirilebilir. Şimdi de Xbox 360’a geçelim. 1 – 15 Ekim arasında  Stuntman: Ignition ücretsiz olarak indirilebilirken, 16 Eylül’den 31 Ekim’e dek ise efsane seri Hitman’in “Blood Money” versiyonu ücretsiz olacak. Haydi, oyunlara kısaca bir göz atalım.

Overcooked

Overcooked

Overcooked, gerekli malzemeleri bir araya getirip usta bir aşçı olmaya çalıştığın bir oyun. Özellikle bir arkadaşınızla oynadığınız takdirde inanılmaz gaza gelebilirsiniz. Gittikçe daha karmaşık tarifler ve daha fazla müşteri olacağından yetiştirmek de zorlaşacaktır. Aile ve Sosyal Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü kazanmış olan bu oyun Ghost Town Games tarafından geliştirilmiştir.

Victor Vran

Victor Vran

2015 yılında piyasaya sürülen ve aksiyon – rol yapma türünde oldukça başarılı olan Victor Vran’da yeteneğiniz karakter gelişimi ile aynı oranda önem arz ediyor. İzometrik bir oyun olan Victor Vran’da kaçabilir, zıplayabilir, yetenek geliştirebilir, yetenek kullanabilir ve yoğun dövüşü hissedebilirsin. Ayrıca artık çok oyunculu modda şeytanları takım arkadaşlarına birlikte yenme şansına da sahipsiniz. Haemimont Games’in geliştirdiği oyunda yayıncı firma ise EuroVideo Medien.

Stuntman: Ignition

Stuntman: Ignition

THQ’nun eğlence dolu oyunlarından birisi olan Stuntman: Ignition’da yarışla aksiyonu bol bol iç içe hissedebiliyorsunuz. Müzikleri ayrı, eğlencesi ayrı güzel olan oyunda polislerden kaçabilir, yıkım anlarından kurtulmaya çalışabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hitman : Blood Money

Hitman : Blood Money

Hitman serisinin dördüncü oyunu olan Hitman: Blood Money, gizlilik türünü sevenlerin en keyif aldığı oyunlardan birisi. Bu konuda tek güçlü rakibi Splinter Cell olan oyun I0 Interactive tarafından geliştirilmiş ve Eidos tarafından dağıtılmıştı. Kafasında barkod olan Ajan 47 ile oynamak son derece keyifli. Oyun dünyası ile haşır neşir olanlar zaten bu efsaneyi yeterince biliyorlardır.

Close