Uçsuz Bucaksız Bir Oyun: Kafa Topu | Özçekim
Oyun

Uçsuz Bucaksız Bir Oyun: Kafa Topu

10 milyona yakın oyuncuya sahip, hem İOS hem de Android’de yer alan efsane oyunlardan birisi “Kafa Topu” bu yazıdaki konumuz. MASOMO’nun sunduğu ve ücretsiz olan bu oyunda ister arkadaşlarınızla isterseniz de kendiniz maç yapabilirsiniz. İşte birkaç ipucu:

Özel Odalar

Kafa Topu Oyunda özel odalar var… Her topun ateşli gittiği odadan, rastgele güçlerin aktif olduğu odaya, curcuna odasından bomba odasına ve hiçbir özel gücün kullanılamadığı er meydanı odasına kadar tam 5 özel oda mevcut. Böylece monotonluktan sıkılırsanız, keyifli zaman geçirebileceğiniz alternatifler de mevcut oluyor.

Çeşit Çeşit Oyuncu İmkânı

Kafa Topu Joker’i, Batman’i, Pikachu’su Ibrahimovic’i, Maradona’sı… Gerçekten çok çeşitli oyuncu seçim imkânı var. Bunlarla uğraşmak çok keyifli.

Kazananlara Ödüller

Kafa Topu Her sezon yani her hafta 1. olana gerçek, değişken bir ödül, ilk 100.000’e de oyun içi elmas ödülü verildiğini de hatırlatalım.

Özel Güçler

Kafa TopuOyunda özel güçler de mevcut. Ekstra zaman, görünmezlik özelliği, kaleyi küçültme veya büyütme, topu dondurma, ateşli özel şut atma, rakibin ters yöne gitmesini sağlama, rakibi dondurma, kocaman kafaya sahip olma ve klon bir kaleci yaratma bunlardan bazıları. Bu sayede rakibinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Günlük Görevler

Kafa TopuOyun, size her gün saat 12:00’da 3 adet görev veriyor. 24 saat içerisinde bu görevleri bitirirseniz, 20 elmas kazanıyorsunuz. Ne tarz görevler? Örnek vermek gerekirse; ‘bugün 17 arkadaş ekle, 250 taraftar topla, 9 rakibine maç anında ifade gönder’… gibi.

Elmas ve Çark

Kafa TopuElmas oyundaki en temel unsur. Elmas ile altın da satın alabilirsiniz, özel şeyler de. Ayrıca oyunun hem ücretsiz çarkı hem de 50 elmas ile çevrilen özel çarkı mevcut. Bu çevirimlerle sürpriz oyun içi şeyleri elde edebiliyorsunuz.

Uygulama İçi Alımlar

Kafa TopuUygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Elmas ve altınların aktif olduğu oyunda, futbolcu, özel güç, kıyafet kombini, full taraftar gibi şeyler satın alabilirsiniz.

Detay ve Sonuç

Kafa TopuKafa Topu’nun 110 MB civarında olduğunu, hem gerçek insanlarla online, hem de offline oynanabileceğini de hatırlatalım. Ayrıca kaç taraftarınız varsa, yani oyunda ne seviyedeyseniz ona uygun rakip bulmaya çalıştığını da belirtelim. Nitekim bir anda çok zorlu rakiplerle karşılaşmak moral bozabilir.

Durmadan gelen güncellemeleriyle hep dinamik kalan oyunun 2.’si de çıkacak. Gerçekten zaman geçirmek için bire bir olan bu oyunu indirip oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yapımcı firma ile hiçbir bağımız olmadığını da belirtmek isteriz. İyi oyunlar…

Buna da Göz At

Close
Close