PlayStation + Sahiplerine Öze Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları
Oyun

PlayStation + Sahipleri Ekim Ayında Ücretsiz Oyunlarına Kavuşmaya Devam Ediyorlar

PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita sahibi olup da + üyeliğe sahip olan kişiler, her ay birbirinden çeşitli ücretsiz oyunları kütüphanelerine eklemeye devam ediyorlar.

PlayStation +

Bu ay güzel oyunlar bizleri bekliyor. Özellikle doların fırladığı ve oyun fiyatlarını çok yükselttiği bu dönemde çölde bir vaha gibi yardımına yetişecektir. Haydi, o halde o oyunlara bakalım.

Önce Eski Konsollar

Master Reboot - The Bridge

PlayStation®Plus Ekim ayı oyunları PlayStation 3 sahipleri için her zamanki gibi 2 oyun vadediyor. Bunlardan ilki Master Reboot, diğeri ise The Bridge. Master Reboot, Wales Interactive’in geliştirdiği, fantastik dünyada geçen bir oyunken The Bridge ise The Quantum Astrophysicists Guild’in geliştirdiği, bulmaca türünde bir oyun.

Geldik PS Vita oyunlarına. PS Vita sahiplerinin indirebilecekleri oyunlar Rocketbirds 2: Evolution ve 2064 Read Only Memories.

Rocketbirds 2: Evolution ve 2064 Read Only Memories

Geldik PS4 oyunlarına…

Laser League (PlayStation 4)

Laser League

Roll7’nin geliştirdiği ve multiplayer yani çok oyunculu moduyla daha çok ön plana çıkan, 2150 yılında geçen bir oyun. Sporla bulmaca arasında kalmış ilginç bir tür. Tamamen yeni bir multiplayer deneyimi veren bu oyuna başlaması oldukça kolay ve hızlı adapte olunabilinir. Ancak en iyi hale gelmek neredeyse imkansız. Reflekslerinizin basit bir testi olarak başlayan serüvende kısa zamanda takımın taktikleriyle stratejik bir gösteriye hazır olunur.

Friday the 13th: The Game (PlayStation 4)

Friday the 13th: The Game

Geçtiğimiz yıl çıkan bu oyun oldukça ses getirmişti. Şu anda PlayStation Store’de 166 TL’ye satılmakta olan oyunu Plus sahipleri tamamen ücretsiz edinebilecekler. Jason Voorhees isimli katili alıp sağa sola vahşet saçmak oldukça keyifli. Tabii ki şiddet sadece oyunlarda keyifli. Korkuyu iliklerine kadar işleten oyunda Unreal Engine motoru kullanılmakta. Saldıran taraf olmak kadar, kaçan taraf olmak da ayrı bir adrenalin yaratıyor. Oyunu Gun Media ile IIIFonic’in geliştirdiğini de hatırlatalım.

Ekim ayı oyunlarını kaçırmayın!

Buna da Göz At

Close
Close