PlayStation Plus Ücretsiz Oyunlar – Mayıs 2018 | Özçekim
Oyun

PlayStation Plus Oyunları – Mayıs 2018

Playstation, takipçilerine birbirinden güzel oyunları hediye etmeye devam ediyor. Playstation + üyeleri, Mayıs ayı içerisinde 2 kaliteli oyunu, kütüphanelerine ekleyebilecek! İşte o oyunlar…

Beyond: Two Souls

Beyond: Two SoulsQuantic Dream’in Sony için geliştirdiği bu oyun, Heavy Rain’in yapımcılarından geliyor. Video oyunları tarihinde anlatılan en güçlü hikayelerden birini barındıran oyunda Ellen Page seslendirmesi ve karakteri ile başrolde. Oyunun tek eksisi, bir ileriden, bir geriden karışık verilen hikayenin oynama keyfini biraz baltalaması.

Rayman Legends

Rayman LegendsPlatform oyunlarının atalarından birisi Rayman serisi. Eğlenceli grafikleri, çeşitli karakterleri, bitmeyen yan görevleri ve zorlu boss savaşlarıyla asla bir çocuk oyunu olmayan Rayman Legends, asla bir çocuk oyunu değil. Aksine ziyadesiyle zor. 1995 yılından beri bizimle olan Rayman, adını hala taşıyıp, kalitesinden de ödün vermemekte. Efsane serinin bu halkasını oynamadıysanız koşun!

Tanıtım Videoları

Playstation Türkiye resmi Youtube sayfasında kısacık bir versiyonla iki oyunun tanıtımını görebilirsiniz. Senin için biz de paylaşıyoruz. Eğer ki, bu iki oyunu oynamadıysanız, mutlaka oynayın. Nitekim ikisi de kült ve her oyuncunun tecrübe edinmesi gereken türden değerler.

Buna da Göz At

Close
Close