Metrolarda En Fazla Oynanan 6 Oyun | Özçekim
Oyun

Metrolarda En Fazla Oynanan 6 Oyun

Metrolarda En Fazla Oynanan Oyunlar Telefonlarımız ve internet hayatımıza öyle bir yerleşti ki çoğu zaman onlarsız işlevsiz hissediyoruz. Baya fazla çalıştık biz onlara. Elimiz hemen onlara gidiyor ve yakınımızda olmadığı zamanlarda da çok arıyoruz onları. Hayatımıza bir hız getirdikleri tartışılamaz bir gerçek. Bazı işlemleri gerçekten kolaylaştırdılar. Bir diğer ortaya çıktıkları nokta ise toplu taşımalar oldu.

metro Artık metrolarda, otobüslerde, vapurlarda ve diğer toplu taşıma araçlarında pek çoğumuzun elinde telefonları görüyoruz. Ancak bir telefonu daha işlevsel kılan internet yeraltında çalışmadığı için bazılarımız kitap okumayı tercih ediyor. Yine de bu internetsizlik telefonları elimizden düşürmeye yeterli olmuyor. Çünkü internet olmadan da oynayabileceğiniz oyunlar var. İnternetsiz de çalışan oyunların en fazla oynananlarını senin için listeledik.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga Artık klasikleşmiş olan oyunlardan biri… Şekerleri parçalayarak her bölümde ayrı bir görevi tamamla!

BBTAN by 111%

BBTAN by 111% Atari zamanlarındaki blokları yok etme oyununu andıran BBTAN’da topları biriktirerek blokların tabana ulaşmasını önlüyorsunuz. Basit bir oyun olsa da kolaylıkla bağımlılık oluşturabilir!

2048

2048Aynı sayıları birbirine geçirerek sayıyı ikiye katla ve 2048 sayısına ulaşmaya çalış! 2048’e de ulaştıktan sonra gerisi kişisel rekoruna doğru gidiyor.

1010!

1010!Tetris oyunu sevenler için alternatif bir oyun daha… Bu defa tek tek gelen parçalar yerine verilen üç parçayı doğru yerlere yerleştirerek kare içerisindeki satırları ve sütunları yok etmeye çalışman gerekiyor.

Snake VS Block

Snake VS BlockYılan oyununu bir adım daha öteye taşıyan bu oyunda da yılanın büyürken bir yandan da blokları yok etmeye çalışıyorsun. Yalnız her bir bloğa vuruşunda yılanının boyundan bir tane eksiliyor. Oyunun adında da olduğu gibi aslında, yılan bloklara karşı!

A Word Kelime Oyunu

A Word Kelime OyunuSon olarak daha sözel bir oyun arayanlar için kelime oyunu vazgeçilmez. Verilen konularda gizlenen kelimeleri bulup hem kendi kelime hazneni ölçebilir hem de yolda geçen zamanı öldürebilirsin.

oyunBizim gözlemlerimize göre internetin çekmediği yerlerde en sık oynanan oyunlar bunlar. Peki senin oynadığın başka oyunlar var mı?

Buna da Göz At

Close
Close