iOS'taki Ücretsiz 5 Efsane Oyun | Özçekim
Oyun

iOS’taki Ücretsiz 5 Efsane Oyun

1-) Sloper

Sloper Sonsuz bir boşlukta merdivenlerden iniyormuşçasına puanları toplamaya çalıştığınız bu oyunda halkaların arasından geçildiğinde puan daha da çok artıyor. Başlaması kolay, terk etmesi zor bir oyun.

2-) Score! Match

Score! Match Score Hero’nun yeni, gelişmiş, sosyal ve çok oyunculu versiyonu diyebiliriz. Arkadaşlarınla takımını belirleyip kapışmak, becerilerini geliştirmek ve taktik yapmak bu oyunu özel kılıyor.

3-) Helix Jump

Helix Jump Helix kulesi labirentinde geçen bu oyunda zıplayan bir topu kontrol ederek aşağı indiriyoruz. Ne kadar fazla boşluktan geçersen, o kadar extra puan toplayabiliyorsun. Zengin görselleri ve tek dokunuşla oynanması sayesinde öğrenmesi kolay bir oyun.

4-) Car vs Cops

Car vs Cops Bu kovalamaca türü oyunda arabalardan, polislerden kamyonlardan, tanklardan ve helikopterlerden kaçıyorsun. Yakalanmadığın sürece ne kadar yakın manevralarla sıyrılırsan o kadar fazladan puan toplayabiliyorsun.

5-) Dunk Line

Dunk LineHavaya fırlatılan bir basketbol topu potaya nasıl girecek? Bunu sen çiziyorsun ve yaptığın sınırlara göre top basket oluyor, kaçıyor veya yere düşüyor. Gitgide hızlanıp zorlaştığından bahsetmemize sanırız gerek yok.

Buna da Göz At

Close
Close