Ios En İyi Ücretli Oyunlar | Özçekim
Oyun

Ios En İyi Ücretli Oyunlar

Pocket Build

Pocket Build 4,49TL’den satılan bu oyunda kaleler, insanlar, hayvanlar, ağaçlar, çitler, çiftlikler, köprüler, kuleler, evler, kayalar, arazi… Hepsi bina yapabilmen için seni bekliyor. Yapabileceklerinin sınırı, senin hayal gücün.

Earn to Die 2

Earn to Die 2 Bedavadan biraz daha pahalıya, sadece 0,59TL’ye bu oyunu edinebilirsin. Oyunun formatında arabanız ile zombi kıyametine doğru yol alıp hayatta kalmak için mücadele ediyoruz.

Getting Over It

Getting Over It Büyük bir doğadasın ve tırmanman gerekiyor. Gerçekten son derece sinir bozucu olan bu oyunda yeni hayal kırıklıkları seni bekliyor. Tüm ilerlemeni kaybetmen için oyunu kaydetme şansı bile yok. Sinir bozucu ve bağımlılık yapıcı bu oyun bu aralar inanılmaz popüler ve fiyatı 22,99TL.

Driving Zone 2

Driving Zone 2 Yine çok uygun ve eğlenceli bir yarış oyunu. Sadece 0,59TL’den Driving Zone 2’yi edinebilirsin. Gerçekçi araba sürüş hissini, güzel grafikleriyle birleştirip telefonunuz başına uzun süreler çakılmanızı sağlayabilir.

Plague Inc.

Plague Inc.Bu strateji oyununda son derece gerçekçi bir simülasyonu deneyimliyorsunuz. İnsanlık kendini korumak için herşeyi yaparken, insanlığın sonunu getiren ölümcül, küresel salgını yaratmak senin görevin. Fiyatı da 1,29TL.

Buna da Göz At

Close
Close