FIFA 18 Dünya Kupası Güncellemesi Yolda! | Özçekim
HaberOyun

Dünya Kupası Güncellemesi Yolda! – FIFA 18

Bu yaza Dünya Kupası damgasını vuracak. Yıldızların mücadele edeceği ve bir ay sürecek olan organizasyon, 14 Haziran’da başlayacak.

E Dünya Kupası gelir de Electronic Arts durur mu? Tabii ki durmadı ve EA Sports Dünya Kupası modu getireceğinin müjdesini yayımladı.

Tamamen Ücretsiz!

Dünya Kupası Güncellemesi

Evet, EA Sports hiçbir zaman bu organizasyonu es geçmedi ve hep buna özel, daha renkli bir oyun yayınladı. Yani yeni bir oyun satımı gerçekleştirdi. Ancak bu kez işler değişti. İlk kez EA, böyle bir yenilikten para almayacak ve oyuna sahip olan herkes ücretsiz olarak güncelleme yamasını yükleyebilecek.

Peki Güncelleme Ne Zaman?

Dünya Kupası Güncellemesi

Bu güzel güncellemenin geleceği tarih, Dünya Kupası başlamadan 16 gün önce, 29 Mayıs 2018’de. Yani, bir aydan bile az bir zaman kaldığını müjdeleyebiliriz. Playstation 4’ten Xbox One’a, PC’den Nintendo Switch’e dek tüm platformlardaki oyun sahipleri bu güncellemeye hazır olabilir.

Dünya Kupası’nda mücadele eden 32 takım, en son halleri ile eklenecekken, turnuvanın düzenleneceği yer olan Rusya’ya ait 12 farklı stadyum da oyuna eklenecek.

Buna da Göz At

Close
Close