Çıkması Dört Gözle Beklenen Oyunlar | Özçekim
Oyun

Çıkması Dört Gözle Beklenen Oyunlar

Oyun dünyasının en verimli olduğu mevsim kış mevsimi. Biz de bu aralar ve yakın gelecekte çıkacak olan birbirinden heyecan verici 5 oyunu derledik. Hepsi kendi türünde birer klasik. Hayal kırıklığına uğratma ihtimali bir hayli düşük olan bu oyunlara, gel beraber bakalım.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Nisan ile Haziran ayları arası çıkması beklenen bu oyun, vahşi batı temasını bizlere sonuna kadar yaşatacak. Rockstar Games, 2010 yılında çıkan ilk oyunuyla çıtasını zaten belli etmişti.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human

2018 ilkbaharında Play Station 4 konsoluna özel olarak gelecek bu oyunu, Heavy Rain’in yapımcıları olan Quantic Dream geliştiriyor. İnteraktif bir oyun olacak ve kararlarınızla hikaye şekillenecek.

A Way Out

A Way Out

Paragözlüğü ile meşhur EA’in yaptığı oyun, iki mahkumun hayatını ve çıktıktan sonraki iletişimlerini anlatıyor. Mutlaka co op oynanan bu oyunda, bir arkadaşınızla veya online olarak biriyle oynayabilirsiniz. 2. kişinin

God of War

God of War

Savaş sisteminin daha oturaklı olduğu, yeni kamera açısına sahip, daha olgun bir Kratos’u yönetmeye hazır mısın? 25-30 saatlik oynanış vadeden oyunda, Kratos’un oğlu da bizimle olacak.

Marvel Spiderman

Marvel Spiderman

Açık dünyada Spiderman özelliklerini dibine kadar kullanabileceğiz. Hazır mısın? 2018 içinde gelecek bu oyunu Insomniac Games yapıyor. Bu da beklentimizi daha da yükseltiyor. Zaten yayınlanan videolar, nasıl bir kalite olacağını bizlere özetliyor gibi.

Far Cry 5

Far Cry 5

27 Mart’ta buluşacağımız efsane serinin yeni halkası, yine harika gözüküyor. Açık dünyada, bir direniş örgütüne liderlik edeceğiz. Birbirinden heyecanlı görevleri tamamlamak için biz hazırız.

Buna da Göz At

Close
Close