24 Mayıs'a Dek 60 TL Altına Alabileceğin 7 Seçilmiş Oyun
Oyun

24 Mayısa Dek 60 TL Altına Alabileceğin 7 Seçilmiş Oyun

Playstation Store’da tam 92 oyun büyük indirime girdi ve 60 TL’nin altına düştü. Bu bulunmaz fırsat 24 Mayıs gününe dek sürecek. 92 oyun içerisinde sahip değilsen kaçırmaman ve Playstation 4’üne indirmen gereken 7 oyunu söylüyoruz.

1- ) Mafia III (44,99TL)

Mafia III2K’in yaptığı bu oyun 1968 New Bordeaux’sunda geçiyor. Açık dünya ve mafya temalı bu oyunda aile teması işleniyor. Doğumunda seninle olanlar değil, senin için ölümü göze alanların tercihi…

2- ) Sherlock Holmes : The Devil’s Daughter (35,99 TL)

Sherlock Holmes : The Devil's Daughter Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter çok keyifli bir dedektiflik oyunu. İpuçlarını toplayıp, cinayetleri ve gizemli olayları çözmeye çalıştığınız bu oyun aksiyon ve keşfi harmanlıyor.

3- ) DiRT Rally (49,00 TL)

DiRT Rally DiRT Rally, gerçekçiliği ile ön planda olan bir simülasyon yarış oyunu. Farklı hava durumlarında, dünyanın en hızlı ralli arabalarıyla kapışmak isterseniz bu oyun tam size göre.

4- ) Far Cry Primal (49,00 TL)

Far Cry Primal İlk çağda bir açık dünya oyununa ne dersin? Far Cry kalitesi, insanoğlunun hayatta kalmak için çabaladığı macera ve tehlike dolu olan taş devrine seni davet ediyor!

5- ) God of War® III Remastered (49,00 TL)

God of War III RemasteredSerinin son oyunu geçtiğimiz haftalarda çıkmıştı. 3. oyunun yeniden yapım, remastered olarak piyasaya sürülmüştü. Kaos ve aksyonun dibine Kratos’la koştur, Olimpos Dağı’nın doruklarına yüksel. Bu oyun kaçmaz!

6- ) Sniper Elite 3 (29,99 TL)

Sniper Elite 3Keskin nişancılık odaklı bu oyunu 2D olarak da 3D olarak da oynayabilirsin. 1942 Kuzey Afrika’sında geçen bu oyunda tek merminin bile herşeyi değiştirebileceğini bilerek hareket etmek lazım.

7- ) The Evil Within (20,99 TL)

The Evil WithinBu fiyata bu efsane korku oyunu kaçmaz! Gerim gerim gerilmeli, elindeki sınırlı kaynaklarla yetinmelisin. Hem korkunç hem de detaylı bu hikaye içindeyken tüylerin ürperecek!

Buna da Göz At

Close
Close