Moralinizi Yükseltecek 6 Ufak Değişiklik! | Özçekim
İlginç Bilgiler

Hanımların Dikkatine! Moralinizi Yükseltecek 6 Ufak Değişiklik Ayağınıza Geldi!

Bugün o sevmediğiniz renge bir şans veriyoruz!

sevmediğiniz renkO sevmediğiniz ve çoğu zaman alışverişlerinizde uzak tutuğunuz renge bir şans veriyoruz. Belki bir ton açığı belki bir ton koyusu olur. Monotonluktan sıkılan birinin yapabileceği belki de en iyi şey, değişimdir. Bir küçük aksesuar bile olsa enerjiniz yenilenecek.

Saçına bugüne dek hiç yapmadığın bir şekil ver!

SaçEğer saçınızı açık kullanmaktan yanaysanız bugün tepeden topuz yapın. Tüm dış görüşünüzde değişim yapsanız bu kadar değişmeyecek auranız eminiz.

Yazlık kıyafetleri kışlık parçalarla birleştir.

Yazlık kıyafetler Yazın enerjisi ne güzeldir değil mi? Yazın enerjisini yaşamak istiyorsanız, yazlık bir kıyafetinizi kışa uygun olacak şekilde hırka veya pantolonla birleştirin modunuz yükselsin.

İkinci el eşyalara dön de bir bak.

İkinci el eşyalar Vintage mağazalardaki küçük aksesuarlarla size iyi gelecek. Eğer eski kıyafetlerini saklayan bir anneye, halaya, teyzeye sahipseniz daha şanslısınız. Geçmişin saf enerjisini taşımak size iyi gelecek.

Bilmediğin bir dile ait şarkılar dinle.

şarkıBugün hep dinlediğiniz şarkılardan sıyrılın ve bambaşka bir dilin şarkılarıyla günü geçirin. Mesela K-POP. Kore pop belki de enerji üstüne enerji yükleyecek.

Buna da Göz At

Close
Close