Stallone %100 Canlı ve Keyfi Yerinde! | Özçekim
Haber

Stallone %100 Canlı ve Keyfi Yerinde!

“Adam” kelimesinin sözlük karşılığıdır Stallone. 1946 New York doğumlu aktörün o kocaman kaslarının, muhteşem vucudunun altında yatan öyle bir sempati var ki, adamın gerçekte kötü olamayacağını hiç tanımasan bile hissedersin ve ister istemez sempati duyarsın. Ne yalan söyleyelim, dünkü yalan haber çıktığında korkuyla ama umutla bekledik ve sonunda kendi yaptığı açıklama ile rahatladık! İşte o açıklama.

1946 New York doğumlu Stallone

 

Stallone: Lütfen bu saçmalığı görmezden gelin. Canlı, iyi, mutlu ve sağlıklıyım. Hala yumruklamaya devam!

Stallone’u kime sorsan, kötü bir tepki görmezsin. Eh, bir kişi bu kadar seviliyorsa da bir anlamı vardır. Hollywood bulvarında yıldızı da var. O kadar çok filmi var ki! Ancak Rambo ve Rocky serisi tam efsane! O zaman temsili olarak 3 adet filmini de inceleyelim!

Rambo 2008

Rambo 2008

Vietnam gazisi Rambo, artık yaşlanmıştır. Vücudundansa hiçbir şey kaybetmemiştir. Yalnız ve sakin, hayatını nehirde yılan yakalayıp satarak sürdürmektedir, 20 yıldır savaştan uzak olan bu kişinin yolu elbet tekrar savaşa düşüyor. Cüneyt Arkın’ın filmlerinin yabancı versiyonu gibi olan bu seride tam bir ölüm makinesi olan Stallone, yine de duyguyu da güzel geçirebilmekte. Sahneler falan tam bir görsel şölen.

The Expendables

The Expendables

Bu filmin özelliği Jeson Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis gibi fazla efsane adamların Stallone’un yönetmenliğinde ve başrol olmasıyla bir araya gelmesi elbette. Film sıradan bir aksiyon filminden bu yüzden çok ayrılıyor. İkincisi de çekilmekte olan filmin sıradan aksiyon filmlerinden ayrılan bir diğer güzelliği ise, çok çok hoş, hayat dersi niteliğindeki sözlere sahip oluşu.

Rocky Balboa

Rocky Balboa

Rocky serisinin her bir filmi apayrı bir olaydır. Apayrı kalitedir. Ve insanın hayatımda daha iyi, daha özgüvenli, daha atak olmasını sağlayan, hayat değiştirebilecek bir seridir. 60 yaşında Mason Dixon’la dövüşmesi mi, hayatının manası karısı Adrian’ın ölümü ve mezarını ziyaretleri mi, birbirinden güzel sözlere ve hayat derslerine sahip bir ‘altın sözler kitaplığı’ yapısı mı, Rocky’nin gölgesinde kalmış oğluyla olan dialogları ve bağlanmaları mı? Hangi güzel noktasına temas edeceğimi bilemediğim kadar mükemmel. Eğer ilk 5 film izlendiyse, bu filmin yeri daha da ayrı! Creed serisi ile efsane devam etmekte!

Son olarak da kızlarıyla beraber paylaştığı bu video ile noktayı koyalım. “Ölümden geri dönmek çok güzel!” demekte. Enerjileri süper değil mi? Allah sağlık versin efsane adam!

Buna da Göz At

Close
Close