Mavi Adamlar: İstanbul Sokaklarında Blue Man Group Şenliği
Haber

Kim Bu Mavi Adamlar: İstanbul Sokaklarında Blue Man Group Şenliği

İstanbullular son birkaç gündür sokaklarda değişik bir manzara ile karşılaşabilir. Eminönü meydanında mavi adamlarla e onların eğlenceli hareketleriyle karşılaşanlar şaşırarak ne olduğunu merak edebilir. Bilmeyenler için belirtelim, bu mavi adamlar dünyaca ünlü Blue Man Group’tan başkası değil.
Komedi, müzik, teknoloji ve dans faktörlerini bir araya getirerek izleyicilerine tüm dünyada eğlenceli bir şölen sunan grup, Zorlu Performans Sanatları ve BKM işbirliği ile İstanbul’a gösteri yapmaya geldi.

Gösteri öncesi Eminönü meydana inerek halkın arasına karışan mavi adamlar, sokakta eğlencesi bol anlar yaşattı.

Mavi Adamlar

Halk ile selfie çektirdiler, Mısır Çarşısı’ndaki esnafları gezdiler, otobüslere selam verdiler… Mavi adamlar; komik görüntüleri, hareketleri ve tepkileriyle halkın sevgisini kazandı.

Mavi Adamlar

Grubun kurucu üyelerinden Chris Wink, gördükleri yoğun ilgiye karşılık; “Blue Man adlı bu masum ve ilginç karakterin etrafında dönen performanslarımıza ilk başladığımızda onun bizi nasıl bir noktaya getireceğini hayal bile edemezdik. Gösterimizi Türkiye’deki izleyicilerle paylaşabilmek bizim için büyük bir onur.” dedi.

Mavi Adamlar

Türkiye’ye ilk defa gelen dünyaca ünlü grup, 13-25 Şubat tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları’nda rol alacaklar.

Mavi Adamlar

 

İşte O Görüntüler:

Buna da Göz At

Close
Close