İstanbul’daki Antika - Bit Pazarları | Özçekim
Gezi

İstanbul’daki Antika/Bit Pazarları

Bit pazarları, eskiye rağbet edenlerin vazgeçemediği yerlerden. İlgilileri için bulunmaz bir nimet! Dolaşmaktan büyük keyif alınan, gerekli gereksiz, aklınıza gelmeyecek, ilginç pek çok şeyin olduğu bu yerlerde uygun fiyatlara çok ilginç ürünler bulmak da mümkün. Bugün senin için İstanbul’da rağbet gören bazı bit pazarlarını kaleme aldık. Başlayalım.

Maltepe Bit Pazarı

Maltepe Bit Pazarı Zümrütevlerde bulunan bu bit pazarı, pazar günleri kuruluyor. Şarjlı matkaplar, kaynak makineleri, ses düzeni ekipmanları, jenaratörler ve daha neler neler. Teknik aksamı da sağlam olan bu yere yolunuz düşerse gitmeyi ihmal etmeyin.

Feriköy Antika Pazarı

Feriköy Antika Pazarı Yine pazar günü kurulan, ikinci el eşyaların alım satımı yapılan bu yerde, koleksiyon eşyalarına rastlamak mümkün. Bit pazarı yerine antikacı pazarı olarak adlandırmamızın sebebi, yüksek ücretler. Gerçek anlamda koleksiyon veya antiika objeler kovalıyorsanız, gidip görmek şart.

Dolapdere Bit Pazarı

Dolapdere Bit Pazarı Taksim Elmadağ’dan inice ışıkların karşısında kalan Dolapdere bit pazarı, sabah erken saatlerde gitmek için daha uygun bir yer. Her çeşit insan, eğlenceli, fantastik bir ortam var. Çer çöp içinde değişik keşifler yapmak istiyorsanız, buraya bir uğrayın. Çok uygun fiyatlara pantolon, kitap, elbise, film gibi şeyler bulabilirsiniz.

Buna da Göz At

Close
Close