Türk Televizyon Tarihinin Unutulmaz Anları! | Özçekim
Film - Dizi

Türk Televizyon Tarihinin Unutulmaz Anları!

Türk televizyon tarihinin en unutulmaz anlarından olan derlememiz sayesinde gününüze kahkaha katmaya geldik. İşte dünden bugüne gelen hafızlarımıza kazanmış unutulmaz anlar!

Efsanelerden başlayalım, Uçan Adam Sabri


Havada durdu şahitleri var ama biz hala göremedik. Kendisinin neredeyse her kanalda başarıya ulaşamayan uçma deneyimlerini izledik ama olmadı gitti. Sosyal medyada uçamadığı videolarla dolup taşan Sabri ilk önce Esra Ceyhan’ın programında uçamamıştı. Buradan uçamayan Sabri’den bir istilaymış gibi kaçan Tarık Mengüç’e selam olsun!

Değişik bir sinir, stres atma şekli, KAFADA BARDAK KIRMA!


Evlilik programlarının neredeyse hepsi aslında tuhaflıklar deposu. Ancak en unutulmaz anları Caner’in bir anlık sinirle kafasında sözde cam bardak kırmasıydı. Ali Eyüboğlu’nun yaptığı açıklamaya göre zamanında planlanmış olan bu bardak kırma tamamen planlanmış bir reyting operasyonuydu. Başarılı da oldu!

HOOOP KAMARA GİDİYOR İSMAİL!


Kütahya televizyonlarından tarihimize kazınan bu an aslında çok da samimi. İsmail’i görev başına çağırıyor, gülerek hatırlıyoruz.

Yıldızlar da kayar durmaz yerinde!

Yıldızlar da kayar durmaz yerinde
Gönül Yazar’ın talihsiz düşüşünü unutmak bir yana, her saniyesi hafızamıza kazınmış durumda. Nüket Duru’nun sakinliği ve her şeyi sorgulayan “NİYE ÖYLE OLDU?” sorusuyla derin düşüncelere dalıyoruz.

Bülent Bey NE YAPIYORSUNUZ 🙁

Bülent Bey
Bülent Sertaş sadece bir türkücü değil aynı zamanda türk televizyonlarının görüp görebileceği en eğlenceli konuğu. Akrobatın yaptığı şovda düelloyu kabul edercesine çemberi alması televizyonlarda izleyebileceğimiz en tuhaf anlara sahne oldu. Umarım kazasın belasız atlatılmıştır.

Ah keşke tize çıkmasaydın… “Bir tek dileğim var detonesi” vakası


Müziğe, şarkıya gönül veren Orbay Cingöz, hiç hazır olmadığı bir anda detoneye çıkıyor. Çıktığı an da sağ olsun hemen iniyor. Detone vakasını yaşadığı an unutulmaz oldu. Ekranların en talihsiz anlarından biriydi bu ses çatlaması.

Buna da Göz At

Close
Close