Online Dizi İzlemenin 8 Güzel Yanı Nedir? | Özçekim
Film - Dizi

Online Dizi İzlemenin 8 Güzel Yanı

Online dizilerin hayatımıza girmesiyle, TV tarihinin ilk dizisinden beri “dizinin yeni bölümünü bekleme” alışkanlığı da geri kaldı. Teknoloji, hayatımızdaki her şeyi değiştirdiği gibi izleme alışkanlıklarımızı da değiştirdi ve internet dizileriyle yeni bir dönem başladı. Netflix’in kapılarını Türkiye’ye açması ardından BluTv, PuhuTv gibi online kanallar da ülkemizde baş gösterdi.

Hafta sonu eve kapanıp birkaç sezon dizi izlemeler, spoiler duymaktan çekinmeler… Derken ortaya ayrı bir online dizi kültürü çıktı. Peki, online dizi izlemenin en güzel yanları neler?

1-) Dizinin en güzel yerinde reklam arası beklemeye son! En fazla dizi başlarken başında bir reklam çıkar ki onu da atlarsın…

reklam

2-) İstediğin yerde durdurup oynatabilirsin. Mutfağa kahve almaya gittin diyelim, diziyi kaçırmana gerek yok, hele tuvaletini tutmaya hiç gerek yok. Durdur durdur izle. Hatta beğendiğin sahneyi bir daha izle!

Durdur durdur izle

3-) Tek oturuşta bütün sezonu hatta sezonları izleyebilirsin. Yok efendim yeni bölümü bekleme, fragmanı beklemede böylece geride kalıyor…

yeni bölümü bekleme derdi

4-) Televizyondan erişemeyeceğin kadar kaliteli diziler online olarak huzuruna sunuluyor. Böylece şahane senaryo, şahane oyuncular ve şahane yapımla karşına şahane diziler serilmiş oluyor.

kaliteli diziler online

5-) Kaldığın yerden devam et özelliği sayesinde, “Acaba nerede kaldım?” endişesi de geride kalıyor…

Acaba nerede kaldım

6-) Dünyanın farklı yerlerinden yüzlerce diziye erişerek farklı dünyalara erişebilirsin.

yüzlerce dizi

7-) Genellikle reytinge kurban gitmediği için uzun süren bu diziler seni uzun süre dünyasına çeker ve tek eğlencen olur.

reyting

8-)Kanalların çevrimdışı izleme özellikleri sayesinde dilediğin her yerde tak diye dizilere ulaşabilir, internet olmaya yerlerde bile dizini izleyebilirsin.

çevrimdışı izleme özellikleri

Buna da Göz At

Close
Close