Netflix’teki En İyi 5 Komedi Filmi | Özçekim
Film - Dizi

Netflix’teki En İyi 5 Komedi Filmi

5. Hot Fuzz

Hot FuzzEfsane film Polis Akademisi’nin İngiliz versiyonu olarak bakabiliriz. Çok ciddi ve gergin gidebilirken bir anda alakasız bir espri çıkagelip seni gülme krizine sokabilir.

4. Trading Places

Trading Places 1983 yapımı, Eddie Murphy ve Dan Aykroyd’un oynadığı bir film. 1 dolar kazanmak için 60.000 dolarlık iddiaya girilmesi gibi abzürd durumlar, filmin nasıl bir şey olduğunu sanıyoruz ki özetler.

3. Caddyshack

Caddyshack “Vur Gitsin” adıyla dilimize çevrilen bu filmde Bill Murray başrolde. Hiçbir şeyi sallamayan tavırlarıyla güldüren, golf ile alakalı bir komedi filmi, Türk kültürüne çok da uymasa da denenebilir.

2. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby Her yarışı kazanmayı motto edilen ikilinin macerasının aktarıldığı filmde bir gün F1 yarışçısı onlara meydan okuyunca olanlar oluyor. Will Ferrell ve John Reilly başrolde.

1.Walk Hard: The Dewey Cox Story

Walk Hard: The Dewey Cox Story Bir pop ikonunun başrolde olduğu filmde bu ismi John Reilly canlandırıyor. Bu isim yokluktan zirveye uzanan öyküleri tiye almasıyla meşhur. Daha sonra yolu Elvis, Beatles gibi sanatçılarla kesişince macera renklenir…

Buna da Göz At

Close
Close