Kanal D’ye Neler Oluyor? Tüm Dizileri Final Mi Verecek?
Film - Dizi

Kanal D’ye Neler Oluyor? Tüm Dizileri Final Mi Verecek?

Kanal D’de alındığı söylenen karar şok etkisi yarattı. Kanal Arka Sokaklar hariç tüm dizileri bitireceğini söylenen kanalın yeni sezona bambaşka bir konsepte başlayacağı iddia ediliyor. İşte bu sezon veda edeceğimiz ve ekrana gelecek yeni diziler!

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin “Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.” Yayınlandığı süre boyunca büyük ilgiyle takip edilse de dizi bu sezon final yapacak.

Vatanım Sensin yerine Selanik 1920 Destanı!

Vatanım Sensin yerine Selanik 1920 Destanı Ekranlarda yine bir dönem dizisi göreceğiniz. Kanal D ekranlarında başlayacak dizinin yıldız yağmuru yaşanacak, Nurgül Yeşilçay, Kevin Costner, Şahin Duman gibi oyuncuları göreceğiz. Dizi TM Production ve Y Production’un ortak yapımı olarak yayınlanacak.

Siyah Beyaz Aşk da veda edenlerden!

Siyah Beyaz Aşk da veda edenlerden Başladığı günden bugüne sessiz iddiasıyla yayın hayatına devam eden dizinin bir süre öncesinden biteceği konuşuluyordu ki, kesinleşti. Dizi bu sezon yayın hayatına veda edecek.

BBG geri dönüyor!

BBG geri dönüyor Ne zamanlardı ama dimi? BBG Melih, Eray, Gaye… Hepsi tüm ülkeyi kasıp kavurmuştu bir dönem. Gelecek sezon tekrar geri dönecek olan Biri Bizi Gözleri şimdiden heyecan yaratmış durumda. Bekleyip göreceğiz.

Vazgeçilmeyenler; Arka Sokaklar!

Arka SokaklarDoğruyu söylemek gerekirse, dizinin biteceği günü görebileceğimizi düşünemiyor, Arka Sokaklar’sız bir televizyon dünyası düşünemiyoruz. Dizi biten dizilerin aksine yayın hayatına devam edecek.

Kurtlar Vadisi ekrana dönüyor!

Kurtlar VadisiUzun zamandır kendisine kanal arayan Kurtlar Vadisi yayın hayatına Kanal D’de devam edecek.

Buna da Göz At

Close
Close