Imdb’ye Göre En Kötü 10 Türk Filmi! | Özçekim
Film - Dizi

Imdb’ye Göre En Kötü 10 Türk Filmi!

Internet Movie Database, kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanıdır. İzlenmesi gereken en iyi 100 film gibi içerisinde bir sürü liste barındırır. Kötü filmlerin de olduğu listelerden en kötü türk filmlerinin listesini sizin için inceledik!

10- )  Maskeli Besler: Kıbrıs

Maskeli Besler: Kıbrıs Komedi oyuncularının yarısı bu filmde ama yetmedi puanı sadece 2.9! Maskeli Besler: Kıbrıs 964 bin kişi tarafından izlense de eleştirildi.

9- )“Hababam Sınıfı Askerde”

Hababam Sınıfı AskerdeEfsan e serinin 2003 yıllında 3 tane devam filmi daha çıktı. Serinin ikinci filmi 3. Filmine nazaran daha az sevilmedi desek yalan olmaz. Film yine 2 milyona aşkın seyirci tarafından izlendi ama pek yüksek puana layık görülmedi. Filmin IMDb puanı 2.9!

8- ) “Hababam Sınıfı Üç Buçuk”

Hababam Sınıfı Üç BuçukAncak seyirci tarafından çok izlendi ama çok beğenilmedi. Mehmet Ali Erbil, Halit Akçatepe, Şafak Sezer gibi birçok komedi oyuncusunu barındırsa da seri puanı en kötüler listesine girmesine neden oldu. IMDb puanı 2.8 olan film 2 milyon 165 kişi tarafından izlendi.

7- ) Celal ile Ceren

Celal ile CerenŞahan’ın filmlerinin milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenir. Aynı zamanda sevildiği kadar da eleştirilir. Biz Şahan’ın filmlerine gelen tepkilere alışığız. Şahan Gökbakar’ın yapımcısı ve senaristi olduğu Celal ile Ceren bol bol izlendi. 2 milyon 854 bin izleyici sayısı hiç de az değil! Ancak IMDb puanı baya az, 2.6!

6- “Oğlum Bak Git”

Oğlum Bak Gitİsmini meşhur bir videodan alan Oğlum Bak Git, Yavuz Seçkin’in başrolünü üstlendiği 2012 yapım bir film. 204.682 kişi tarafından izlenen Oğlum Bak Git’in IMDb puanı ise 2.2.

5- “SüperTürk”

SüperTürkTamer Karadağlı, Arzu Balkan, Suna Keskin ve daha bir sürü oyuncuyu bir araya getiren filmin maalesef ülkemizce pek beğenilmedi. Yönetmen koltuğundaki Tamer Karadağlı’nın başarısız denemesi 10 üzerinden 2.2 almış.

4- ) “Sihirbazlik Okulunda Bir Türk”

Sihirbazlik Okulunda Bir TürkHarry Potter parodisi olarak kurgulanan film maalesef seyirci tarafından da, film severler tarafından da hiç mi hiç sevilmedi. 181.279 kişi tarafından izlenilen filme verilen puan ise 2.2!

3- ) Emret Komutanım: Şah Mat

Emret Komutanım: Şah Mat 149.748 kişi tarafından izlenilen film aslında ilgi gören bir dizinin film yorumuydu. Olmamış beğenilmemiş ve sadece 1.8 puan verilmiş.

2- ) Süper Ajan K9

Süper Ajan K9190.962 kişi tarafından izlenen film maalesef pek ilgi beğenilmedi IMDb kullanıcıları film için sadece 1.5 puan verdi.

IMDb’ye göre en kötü film, CUMALİ CEBER: ALLAH SENİ ALSİN

CUMALİ CEBER: ALLAH SENİ ALSİN Vine sayesinde ünlü olan Halil Söyletmez’in ilk filmi olan Cumali ceber hem sosyal medya da hem de film eleştirmenleri tarafından bir sürü kötü yorumun hedefi oldu. Pek tepki gördü. Konusunun “Emekliliğine bir gün kala patronunu döverek işten atılan Cumali, çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenince iyice zıvanadan çıkar. Çocuklara kızıp eğitim hayatlarına son vermeyi düşünürken talih yüzüne güler ve kendini çocuklarıyla birlikte güzel bir otelde tatil yaparken bulur. O sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine aşık olması cümbüşü iyice artıracaktır.” Olarak açıklanan film, eleştirildiği kadar da izlenmedi. Tam 461 bin kişi tarafından izlenilen dizinin IMDb puanı sadece 1.3!

Buna da Göz At

Close
Close