Haftanın Yorgunluğunu Alacak Filmler | Özçekim
Film - Dizi

Haftanın Yorgunluğunu Alacak Filmler

Bu hafta da bol aksiyonlu, bol huzurlu, bol komedili ve oldukça anlamlı filmleri sizler için derledik, seçin, beğenin, alın. İyi seyirler.

Paraları çoğaltmak mümkün mü?

Paraları çoğaltmak mümkün mü? Brezilya yapımı filmlerle aranız nasıl? Tam olarak da buradan başlamalısınız. Zira bu filmde ufak bir aşk hikayesi, bolca aksiyon ve drama var. Aşk tabii ki büyür, para elbette yetmez: Peki ya bir soygun her şeyi çözer mi?

Gelecek neler getirecek?

Gelecek neler getirecek? Zamanda yolculuk yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Yirmi yıl sonraki kendinizi gördüğünüzde kim olmak isterdiniz? Hangi kendinize sahip çıkardınız, şimdikine mi, yirmi yıl sonrakine mi?

Psikoloji bozmak ve iki süper kahraman

Psikoloji bozmak ve iki süper kahraman İki farklı filmin tek filmde toplandığı bu filmi lütfen ıskalamayın, zira hikayeler finalde öyle bir bağlanıyor ki, çözebilene aşk olsun.

Yalanın olmadığı bir dünya

Yalanın olmadığı bir dünya Yalan yok, güzel film. Yalanın asla olmadığı bir dünyada geçen filmde karakterimiz yalanı buluyor ve sonrasında geri dönüşü olmayan bir yola girdiğini hissediyor. Fakat geri dönüşü olmayan yolların şanındandır, geri dönülmüyor.

Buna da Göz At

Close
Close