Diriliş Ertuğrul’un Göktuğ’unu Kaybettik! | Özçekim
Film - Dizi

Diriliş Ertuğrul’un Göktuğ’unu Kaybettik!

 Diriliş Ertuğrul’da Göktuğ rolünde izlediğimiz Arda Öziri’yi dün sabah geçirdiği motosiklet kazasında kaybettik. Tüm sevenlerini ve yakınlarını yıkan bu haber, sosyal medyada da büyük üzüntü yarattı.

Arkadaşı ile Şampiyonlar Ligi’ni izlemeye gitmişti

Diriliş Ertuğrul’un Göktuğ'u

Arkadaşı Cengiz Çolak’la Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye giden Arda Öziri, arkadaşının ısrarına rağmen eve dönmeyi tercih etti ve dönüşte motoruyla kaza yaptı. İlk müdahale sonrası Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan oyuncu, tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti.

Sevenleri yasa boğuldu

Arda Öziri

Alınan haberle tüm sevenlerini yasa boğan Arda Öziri’nin cenazesi için mezun olduğu okul olan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Salı günü saat 09.00’da tören düzenlenecek ve Alsancak Hocazade Camii’nde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Işıkkent Mezarlığı’na defnedilecek.

 

Arda Öziri kimdir?

Arda Öziri

14 Eylül 1978 doğumlu İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk mezunu, sinema ve tiyatro oyuncusu. Bugüne kadar Diriliş: Ertuğrul, Aşkın Bedeli, İnsan Aldandı, Son İstasyon, Farklı Desenler, Farklı Boyut, Akasya Durağı, Dolunay, Kandil, Büyük Umutlar, Ah Be İstanbul, Kampüsistan, Estağfurullah Yokuşu, Asmalı Konak, Kınalı Kar, Yedi Numara, Dadı, Ruhsar gibi birçok dizide rol aldı.

Buna da Göz At

Close
Close