Bölüm Bölüm Takip Edeceğiniz Çizgi Diziler! | Özçekim
Film - Dizi

Çizgi Film Severler Buraya! Bölüm Bölüm Takip Edeceğiniz Çizgi Diziler!

İçinizdeki çocuğun hala çizgi film sevdasına karşı koyamıyor, günümüz dizileri yeri çizgi film izlemeyi tercih ediyorsanız, gerek konusu gerekse eğlenceli yönleriyle size güzel saatler geçirtecek çizgi dizileri derledik. İşte severek izleyeceğiniz o çizgi diziler!

Daria

Daria

MTV’nin en unutulmaz çalışmalarından biri olan Daria, dram, komedi unsurları içeriyor. Dünya’ya pesimist ve alaycı bir açıdan bakan liseli Daria Morgendorffer’ın maceralarını anlatan çizgi dizi 1997-2001 yılları arasında ilgiyle izlendi.

Recess


Nam- ı diğer Disney’in Teneffüs Zili. TRT’de yayınladığı dönemde çocuk, yetişkin herkesin severek izlediği çizgi diziyi bilmeyenler için ufak bir anlatalım, T.J. Detweiler, Spinelli, Vince, Gretchen, Mikey ve Gus karakterlerinin oluşturduğu çizgi dizi bu afacanların teneffüs maceralarını konu alıyor. Sadece ana karakterleriyle değil, yan karakterlerinin de bol bol güldürüyor.

Çılgın Korsan Jack ve Lapacı!

Çılgın Korsan Jack ve Lapacı!
Onları unutmak ne mümkün! Çocukluğumuzda severek izlediğimiz Çılgın Korsan Jack, şu yaşımızda izlediğimizde bambaşka tat veren nadir dizilerden. Başarısız Korsan Jack ve onun sadık yardımcısı Lapacı’nın maceralarını izlerken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Zekice işlenmiş mizah ögeleri ve yan karakterlerinin maceraları bambaşka bir çizgi tadı veriyor. İnternette çok rahat bulabileceğiniz bu çizgi film aynı zamanda sinema filmi olan Karaip Korsanları serisinin baş karakteri Kaptan Jack Sparrow’a da ilham olmuştur.

Eek! The cat!


Bir kedinin başına ne kadar farklı olaylar gelebilir ki? Çılgın Korsan Jack’i sevdiyseniz bu çizgi filme de bayılacaksınızdır! Absürtlüğün sınırlarını zorlayan bu masum kedinin maceralarını gülerek izleyeceksiniz.

Hey Arnold!


Bir mahallede yaşayan çocukların maceralarının konu alındığı çizgi film sadece baş karakteri Arnold’ın değil ona platonik aşık Helga’ nın da dünyasına götürüyor. Yayınlandığı dönemde herkesin büyük bir heyecanla takip ettiği çizgi diziye tekrar göz atmanızı tavsiye ederiz.

Inspector Gadget


Sadece intro müziği bile 2000lerde çocuk olanları heyecanlandırır. Biraz yeteneksiz, biraz saf ama en nihayetinde her zaman işini başarıyla sonuçlandıran Müfettiş Gadget çizgi film sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

Buna da Göz At

Close
Close