Ne Filmlerdi Be! Dedirten Filmler - Hafta Sonu İzlenesi Filmler
Film - Dizi

“Ama Ne Filmlerdi Be!” Dedirten, İzlemediysen Haftasonu İzlenesi Filmler

Kramer vs. Kramer

Kramer vs. Kramer Eşinden boşanmak durumunda kalan Ted Kramer’in oğluyla olan maceralarını anlatıyor. İş ile çocuğa bakmayı aynı anda bir arada götürmeye çalışan babanın hikayesinde Dustin Hoffman oyunculuk dersi veriyor. Dram türündeki bu film, o kadar sıcak ki, iliklerinize kadar işliyor.

Triangle

Triangle Paralel evreni konu alan, çok basit gözüken ama inanılmaz beyin yakan bir film. Bir grup arkadaş bir yat ile gezerken kaza geçirip açık denizdeki bir gemiye sığınırlar. Ancak bu onların ilk gelişi değildir. En azından birinin… Filmden sonra günlerce, haftalarca düşünebilirsiniz.

Finding Neverland

Finding Neverland Johnny Depp’in Barrie rolüyle yer aldığı sıcacık bir film. Kanser olan Sylvia ile olan dostlukları (Kate Winslet) ve onun oğullarının Barrie’ye ve oyunculuğuna hayran olmaları ana konsept. Çok fazla anlatmamak lazım ki, tadı kaçmasın. Çünkü dopdolu bir film.

Vanilla Sky

Vanilla SkyTom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell ve Jason Lee’nin başrollerde olduğu, hem yıldızlar topluluğu, hem de etkileyiciliğin dibi bir film. Hiç ölmediğiniz bir dünyada yaşamak ister miydiniz? Hem de düşlediğiniz her şeyi yaşayarak. Bunu, başına gelen felaketten sonra kabul eden bir karakter var. Muhteşem müzikleri ve ilginç atmosferiyle devamı, filmde.

 

Buna da Göz At

Close
Close