Ailenizle Birlikte Severek İzleyebileceğiniz Fantastik Filmler
Film - Dizi

Ailenizle beraber severek izleyebileceğiniz 7 fantastik film!

Aileyle film keyfi yapmayı seven ve buna özlem duyan biriyseniz eğer, bu filmlere bayılacaksınız. Sizi fantastik dünyalarına filmleri sizin için derledik! İşte Ailenizle beraber severek izleyebileceğiniz 7 fantastik film!

Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı

Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı“Cindy ve Jim Green çok mutlu bir evlilik sürdüren genç bir çifttir ve hayatta en çok istedikleri şeylerden biri çocuk sahibi olmaktır ama tıbbı bütün çareler tükenmiş gibi görünmektedir. Bir gece evlerinin arka bahçesine bütün dileklerini yazdıkları bir kutu gömerler. Yağmurlu ve fırtınalı bu gecenin sonunda birden Timothy adında bir çocuk karton bir kutunun içinde beliriverir! Timothy genç çift adeta bir mucizedir. Fakat Timothy Green gelirken beraberinde de pek çok beklenmedik sürpriz getirecektir…”

Sadece konusuyla değil, görsel olarak zengin olan film, izlerken içinizi ısıtacak. Umudu, sevgiyi ve baba-oğul ilişkisini o kadar naif işlemiştir ki film bittiğinde kendinizi gülümserken bulacaksınız.

Ayrıca bir not; sonbahara kızmayın. Baharın umudu yeter.

Sudaki Kız

Sudaki Kız Cleveland, Cove Apartmanı’nın bir türlü bitmek bilmeyen su ve elektrik tesisatı sorunlarından bıkıp usanmıştır. Ancak aslında bir sorunun değil, sürprizin habercisidir. Havuz aslında bir su perisinin evidir. Geleceği gören bir su perisinin ortaya çıkmasıyla Cove Apartmanı birçok olaya tanık olacaktır.

Pek bilinmeyen bu masalsı fantastik film, özgün konusuyla dikkat çekiyor. Güzel bir masaldan yola çıkılan filmde şaşırtıcı bir son da sizi bekliyor.

Spiderwick Günceleri

Spiderwick Günceleri“İkiz kardeşler Jared ve Simon ile onların ablaları Mallory, New England’daki Spiderwick kasabasına taşınırlar. Ancak kasaba onların hayalindeki gibi değildir: Oldukça köhne ve eskimiş bir yerleşim merkezi olan ve burada sıkılacaklarını düşünen kardeşler, bir süre sonra çevrelerinin perilerle kaplı olduğunu keşfederler. Ancak perilerin dışındaki birçok fantastik kahraman da yaşamlarına girecektir.”

Aslında bir çocuk filmi olarak gözükse de Spiderwick Günceleri, fantastik film severlerin gözlerini kırpmadan izleyecekleri bir film. Komedi ve fantastik ögeleri bir arada barındıran film aslında bir kitap serisi.

Hiç Bitmeyen Öykü

Hiç Bitmeyen Öykü Şimdilerde adı unutulmuş olsa da aslında bir efsanedir. 1984 yılının ötesinde görsel efektlere sahip film devam serilerini bulundursa da en güzeli bu yapımdır. Eski bir kitapçıdan alınan büyük, kalın kapaklı bir kitabın içinden girilen sihirli bir diyara yolculuğu anlatan film, nostaljik yapısıyla sizi mutlu edecek. Aradan geçen 34 seneye rağmen kendisini defalarca izletiyor.

Manhattan’da Sihir

Manhattan'da SihirMasal dünyasında mutlu bir prenses birden gerçek dünyaya geçiş yaparsa ne olur? Hem de o dünya Manhattan ise. Giselle, masal dünyasındaki cadıyı kızdırır ve sonunda insanların olduğu diyara gönderilir. Yaşadığı macera izlemekse siz izleyicinin takdiridir.

Düşüş

DüşüşDünya çapında 3 Milyon Dolar’ın üstünde hasılat yapan film ülkemizde pek göz önünde olmamıştır. Fantastik film severlerden de pek kaçacağını zannetmiyoruz ama film tam olarak dram ve fantastik olarak açıklanabilir. Oyunculuklar, gerçekçi masalsı dünyası, senaryosundan öte film boyunca kullanılan müzikler bile filmi bambaşka bir noktaya taşımakta.

Nanny McPhee Büyük Patlama

Nanny McPhee Büyük PatlamaYaramaz çocuklarıyla baş edemeyen baba Mr. Brown, bir dadı arayışına girer. En son Nanny McPhee gelir. Disiplinli eğitim anlayışı sayesinde küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için sihirli güçlerini sarf edecektir. Filmi yaşı 25 olanların hatırlayacaktır. Aileyle izlendiğinde seyir keyfiniz daha çok artacak eminiz!

Buna da Göz At

Close
Close