Özçekim'in Yeni Sayı (7.) Ödülleri | Özçekim
7. SayıYakın Çekim

Özçekim’in Gözlerini Fal Taşı Gibi Açtıracak Yeni Sayı Ödülleri

Özçekim’in 7. Sayısı Aziz Sancar kapağıyla geldi, raflara çoktaannn yerleşti ve seni bekliyor. Hâlâ kavuşmadıysan ne kadar fazla şey kaçırdığını sana şurada anlatmış idik:

Özçekim’in 7. Sayısında Neler Var?

 

Peyami Safa, Aziz Sancar, Lefter, Cenk Tosun, Jeff Bezos ve dahası… Özçekim sayfalarına yerleşirken sana Özçekim’in elinin asla boş gelmediğini de hatırlatalım. Her sayısında seni birbirinden şahane ödüllere kavuşturan Özçekim, bu sayısında da gözlerini fal taşı gibi açtıracak hediyeler dağıtıyor.

Neler mi var? Ne Yok ki…

2018 Dünya Kupası Resmi Topu!

2018 Dünya Kupası Resmi Topu

Bu yaz Dünya Kupası’nda kullanılan o efsane topa kavuşmak ister misin?  Tamamen orijinal! Yapman gereken #Özçekim ve #DünyaKupasıTopu etiketleriyle “Kadim” yani “Futbolun Zaman Tüneli” bölümümüzün fotoğrafını çekmek ve Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarından birinde paylaşmak.

Sen hele bir paylaş belki top kapında biter 😉

Lale Kart!

Lale Kart

Hazır Film Ekimi de kapıdayken, yeni sezon etkinlikleri de başlamışken bir Lale Kartı’n olsa fena mı olur? Süper olur diyorsan, Lale Kart’ta da gözün varsa, tek yapman gereken dergimizin “Sual” bölümünün fotoğrafını çekip, bölümde sorduğumuz sorunun cevabını #Özçekim ve #ORobotunAdı etiketleriyle sosyal medya hesaplarından biriyle paylaşmak.

Artık etkinlikten etkinliğe ayrıcalıklı koşarken bizi anarsın.

 

Peyami Safa Seti!

Peyami Safa Seti

Usta yazar Peyami Safa’nın eşsiz eserlerinden oluşan roman seti, kütüphanenizde yer alsın istemez miydin? Seni farklı dünyalara ve farklı ruh hallerine sürükleyecek romanlara kavuşmak için tek yapman gereken dergimizin Ölümsüz Şahsiyetler yani “Mürekkebini Ruha Batıran Bir Adam: Peyami Safa! Bölümünün fotoğrafını çekip #Özçekim ve #TereddüdünAdamı etiketleriyle paylaşmak.

Artık kitapların ve kahvenle bir post paylaşıp bizi de etiketlersin J

 

Müze Kart!

Müze Kart

Müze Kart’la neler yapabileceğinin farkında mısın? Henüz değilsen, önce bir gel onun ne değerli bir veli nimet olduğundan bahsedelim:

9 Maddede MüzeKart

29

Şimdi gelelim, bizden Müze Kart kazanmak için ne yapman gerektiğine… Dergimizin son sayısını eline al ve her ay birbirinden güzel müzeleri, sergiler, ören yerlerini derlediğimiz bölümümüz Teklifat’a gel. Fotoğrafını çekip #Özçekim ve #MüzelerMeskenim etiketiyle Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarından birinde paylaş.

Müze müze dolaşırken Özçekim’e bir selam yollarsın diye umuyoruz…

 

Buna da Göz At

Close
Close