WhatsApp Toplantıları mı Geliyor: WhatsApp’tan Yeni Bir Atak
Sosyal Medya

WhatsApp Toplantıları mı Geliyor: WhatsApp’tan Yeni Bir Atak

Günümüzün biricik iletişim aracı, işten alışverişe, özel hayata kadar her durumda yanımızda olan biricik WhatsApp’ımız bu sabah itibariyle yeni bir döneme girdi.

Bu yeni özellikle artık sadece grup yöneticilerinin mesaj gönderme yetkisine sahip olduğu WhatsApp gurupları olacak. Diğer kişiler mesajı okuyabilirken, dilerlerse grup yöneticisi ile özel yanıt özelliği sayesinde konuşabilecekler. Bu özellik daha çok iş alanlarında tercih edilebilir gibi duruyor. WhatsApp toplantıları yakında ofis çalışanlarını esir alacak desenize…

Kritik Anların Kurtarıcısı, Gereksiz Mesajların Engelleyicisi

WhatsApp Yenilik

Ayrıca toplu grupta bir iş için, bir amaç için orada olanlar gereksiz mesajlarla rahatsız olmayacak, sadece olayın odak noktasına bağlı kalabilecekler. Bu bir öğretmenin, öğrencisine ders hakkında yapacağı önemli bir duyurudan, kar amacı gütmeyen kuruluşların ilgililerine verebileceği mesajlara kadar çeşitlilik gösterebilir.

Yeni Bir Ayar

WhatsApp Ayarları

Artık Whatsapp’ta ayarlara girip, “hesap-telefon numarasını değiştir” diye bir seçenek de gelecek. Bunun sayesinde ise telefon numarası değişikliği olsa bile insanlar sizi rahatça fark edip yeniden ekleyebilecek. “Eğer oldu da biri öğrenmesin istiyorsanız…” kısmı da düşünülmüş. Bu sayede de kimlerin öğrenmesini istiyorsanız seçip, dilediklerinize de engeli vurabiliyorsunuz.

Bakalım daha Whatsapp ne gibi değişiklerle karşımıza gelecek. Peki, MSN’in yerini Whatsapp aldıysa, Whatsapp’ın yerini de başka bir uygulama alabilir mi? Yorumlarda fikrinizi bekliyoruz.

Ne Günlere Kaldık: Anne-Baba WhatsApp Diyalogları

Close