Oyun

PlayStation + Sahiplerine Özel Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

Sonbahar geldi, PlayStation bir kez daha şenlendi. Eylül ayının ücretsiz PlayStation + oyunları belli oldu. Geçtiğimiz ay Mafia 3 ve Dead by Daylight ile yüzü gülen oyuncuların bu ayki eğlenceleri ne olacak, beraber göz atalım.

PS 3 Ve PS Vita’daki Ücretsiz Oyunlar

Öncelikle PlayStation 3 sahiplerinin ücretsiz edinebilecekleri oyunlarla başlayalım. İlki, “QUBE Director’s Cut”. Bir bulmaca oyunu olan bu yapımda başta çok kolay olan bölümler katlana katlana zorlaşacak ve sabrınızı sınayacak. Kafa çalıştıran, keyifli bir oyun.

Another World – 20th Anniversary Edition ise bu ay PS3 sahiplerinin ücretsiz indirebilecekleri diğer oyun. Sofistike oyuncular arasında kült statüsüne kavuşmuş, 2013 yılında çıkan 20. yıldönümü özel sürümü ile ilgilileriyle buluşacak.

Kısaca ayın PS Vita oyunlarına da göz atalım. Nitekim ülkemizde, hatta dünyada ilginin baya koptuğu ve çok nadir kullanılan bir cihaz. O yüzden oyun isimlerini belirtip, geçeceğiz. PS Vita’sı olanlar bu el konsollarında ücretsiz olarak Foul Play ve Sparkle 2 oyunlarını indirebilecekler.

Kratos Bir Kez Daha Bizimle!

Ve geldik PlayStation 4’ün ücretsiz oyunlarına. PlayStation Plus Eylül ayı oyunlarından Destiny 2 ve efsane oyun serisi God of War’dan, God of War III Remastered bu ay ücretsiz olacak. God of War III Remastered’ı 4 Eylül tarihinden itibaren kütüphanenize eklenebilir hale gelirken, Destiny 2 ise 29 Ağustos’tan itibaren aktif oldu. Haydi, bunlara biraz daha detaylı bakalım.

God of War III Remastered

God of War’un yeni oyununda Kratos ve oğlu ile amansız mücadeleye atılanlar ağzı açık bir şekilde oyunu bitirdi bile. 2018’in şu ana kadar çıkan belki de en iyi oyunu. Hatta genel kanıya göre öyle. God of War III ise 2015 yılında tekrardan elden geçirilmiş ve harika grafikli, bol aksiyonlu bir oyun. Ayrıca Türkçe dil desteğinin de bulunduğunun altını çizelim.

Destiny 2

Ghaul ve Red Legion’a karşı kazanman gereken bir savaş var. Şehri tekrardan ele geçirmek ve bu kişilerden arındırmak gerek. FPS türündeki bu oyunda güzel tasarlanan raid bölümleri ilgi çekici. Ancak hikaye ve anlatımı ile oyun biraz geride kalıyor. Yani, doğrudan “God of War” gibi herkese hitap edebilen bir oyun olmadığını belirtmeliyiz. PvP şeklindeki kapışmaların da çok eğlenceli olduğunu söylemek oldukça güç.

Daha Fazla Göster

Buna da Göz At

Close
Close