Kültür - Sanat

Kitap Okumak Ücretsiz Olsun Diye: Kitap Dostum App ile Tanışın

Kitap Dostum uygulamasıyla daha önce tanışmış mıydınız? Tanışmadıysanız, bir an önce tanışmanız için size bu vefâlı uygulamayı anlatmak istedik.

Kitap Dostum; Türkiye`nin kitap odaklı sosyal ağı olmak amacını taşıyor ve bu yolda kullanıcılarına ücretsiz kitap takası gibi özellikler sunarak kitap okuma oranını artırmayı hedef alıyor. Uygulama, bir sosyal ağ niteliği taşıdığından sizinle aynı tarzları seven kişilerle tanışmanız, kitapları oylamanız, yorum yapmanız, yorumları okumanız, alıntılar paylaşmanız mümkün oluyor.

Ayrıca online kişisel kütüphane oluşturarak, okuduğunuz-okumak istediğiniz kitapları da kaydedebilir, kütüphanenizi paylaşabilirsiniz.

Yalnızca kitabın konuşulduğu bir sosyal ağ olan uygulama ile sosyal mecraların kirliliğinden uzaklaşabilirsiniz. Düşünsenize konusunun sadece kitap olduğu bir sosyal medya! Misss….

E, ama bunları birçok site, uygulama yapıyor derseniz de sizin için en güzelini sona sakladık! Kitap Dostum uygulamasıyla binlerce kitabı takas yapabilirsiniz. Hem de tamamen ücretsiz ve hiçbir kargo bedeli ödemeden! Kitaplara ücretsiz ulaşılmasını mümkün kılmaya çalışan uygulama, takas edilen kitapların kargo bedelini karşılıyor.

Ayrıca Ücretsiz Kitap Asistanı sayesinde takas almak istedikleri kitabı aratıp kitaba kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Hiçbir ücret ödemeden sınırsız kitap okuyabileceğiniz uygulamayı IOS VE Android’den indirerek kitapların büyülü dünyasına erişebilirsiniz.

Sizin için derlediğimiz kitap listelerini kütüphanenize eklemeyi unutmayın; şimdiden keyifli okumalar!

 

http://ozcekim.com.tr/kategoriler/kultur-sanat/yaz-aylarinin-sicakliginda-icinize-su-serpecek-oyku-kitaplari/

http://ozcekim.com.tr/kategoriler/kultur-sanat/derin-hayal-gucu-ile-utopyalar-guzeldir-dedirten-kitaplar/

http://ozcekim.com.tr/kategoriler/kultur-sanat/askin-hala-var-olduguna-inandiran-kitaplar/

 

Daha Fazla Göster

Buna da Göz At

Close
Close