Haber

Hiç Mi Sevilmedin Be… Evden Ayrılmayan 30 Yaşındaki Oğullarını Mahkemeye Verdiler!

30 yaşında işsiz oğullarının başka bir eve taşınmasını isteyen aile, çareyi mahkemelerde aradı. Israrla evden gitmeyen oğullarıyla mahkemelik olan ailenin hikâyesi okuyunca çok şaşıracaksınız!

“30 yaşına geldin bir baltaya sap olamadın” demenin yabancı hali!

ABD’nin Syracuse kentindeki bir aile, ilginç bir davanın içinde. Israrlara rağmen evi terk etmeyen ve kendine bir hayat kurmayan 30 yaşındaki işsiz oğullarına, evden ayrılması için dava açtılar.

Katkısı yoksa kalacak yeri de yok!

30 yaşındaki işsiz Michael Rotondo’nun ebeveynleri, kiraya katkısı olmadığı ve ev işlerine yardımcı olmadığı gerekçesiyle evden ayrılmasını istiyor. Mahkemeden gelen beş ihtarnameye rağmen oğul Rotondo evi terk etmiyor.

Mark’ın evi terk etmeme sebebi ise şöyle…

Mark annesinin ve babasının ona taşınmak için gerekli süreyi vermediklerini söyleyerek evden çıkmadığını söylüyor. Ancak sadece mahkemeler 2 Şubattan beri devam etmekte.

Ailesini evi terk etmesi için seçenek de sundu ancak Mark kabul etmedi!

Anne ve baba Rotondo, oğullarının evi terk etmesi için belli bir miktar önerdi. Mark bu teklifi de kabul etmedi. Mark, sen nasıl bir kralsın ya…

Tüm bunlar olurken Mark’ın eli armut toplamıyor tabii. Mark da boş durmamış ve bir dava da ondan gelmiş.

Dava çift yönlü olarak devam etmekte çünkü oğul Mark da ailesini mahkemeye verdi. Yerel mahkemenin tavsiyesi üzerine aile, kendilerine karşı dava açan ve birkaç hafta sonra 31 yaşına basacak olan oğullarına şimdi Yüksek Mahkeme’de dava açacak.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Buna da Göz At

Close
Close