Ailenizle İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler | Özçekim
Film - Dizi

Tüm Aileyi Bir Araya Getirtecek 11 Film!

Ailece geçirilen zamanın keyfine doyum olmaz. Sizin için tüm aile üyelerinin severek izleyebileceği filmleri derledik.

Düşler Ülkesi

Düşler Ülkesi Çocukluğumuzun çizgi filmi Peter Pan’a bambaşka bir yönden bakıyoruz. Tiyatro yazarı James Barrie, yazarlık kariyeri açısından sıkıntılı zamanlar geçirmektedir. Ona ilham kaynağı olacak olan Davies ailesinin çocuklarıyla olan dostluğu ve Peter Pan sürecini anlatan film, sadece çocuklar için değil, yetişkin izleyicileri de yakalayan bir senaryo ve oyunculuğa sahip.

İnanılmaz Aile!

İnanılmaz Aile Süper kahramanlar, talihsiz birkaç olay sonrası kimliklerini gizleyerek, sıradan bir hayat yaşamaya başlamıştır. Süper kahramanlar aile ise normal insanların hayatına adapte olamıyor ve sıkıntılar çekiyordur. Ailenin babası, bir süre sonra kendini eski günlerin heyecanına karşı koyamaz ve tüm aile etkileyecek bir maceraya yol açar.

Disney ve Pixar ortaklaşa yapımı olan İnanılmaz aile, animasyon sevenlerinde bayılacağı türde bir eğlence sunuyor. Ailenizle beraber 2 saat süren bir film keyfi sizi bekliyor!

Back to the Future Serisi!

Back to the future serisi Umarız çoktan izlemişsinizdir. Eğer izlemediyseniz de acilen izlemelisiniz. Tüm dünyayı kasıp kavuran filmin son filminin üzerinden tam 28 yıl geçmesine rağmen hala izleyicilerinin göz bebeği!

Deli bir profesör zamanda yolcuğu bulur. Bu sırrına ortak olan Marty McFly ve sadık köpeği Einstein ile bir yolculuğa çıkar. Zamanın çizgisini bozmamaya dikkat etmeleri gerekirken her şey allak bullak olur.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Willy Wonka, çikolata konusunda en iyi olabilmek için herkesi karşına almış ve kendine fabrikasında bir yaşam kuran bir hayalperesttir. Gerçekten de akla hayale gelmeyecek birçok çikolata ve şekerleme üretmiştir. Yıllarca gizemini koruyan bu fabrikaya sadece seçili sayıda ziyaretçi kabul etmeye karar verir. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu ziyaretin bir katılımcısı da Charlie Bucket’tır.

Bir çocuk kitabından uyarlama olan film, gerek sahneleriyle gerekse dekoruyla izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürüyor.

Talihsiz Serüvenler Dizisi

Talihsiz Serüvenler DizisiZengin bir ailenin çocukları olan Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire ebeveynlerinin vefatından sonra, en büyük kardeşin 18 yaşına gireceği güne kadar uzak akrabaları Count Olaf’a emanet edilirler. Ancak Count iyi niyetli bir adam değildir. Çocukların servetinde gözü olan Count çocukların hayatını baya zorlaştıracak bir dizi talihsiz olayı çoktan hesaplamıştır.

Jim Carrey’in oyunculuğu ile öne çıkan filmin senaryosu ve fikri o kadar beğenilmiştir ki günümüzde dizi olarak Netflix’te yayınlanmaktadır. Kahkahalarla izleyeceğiniz film aynı zaman da bol bol da duygulandıracak.

Ratatuy

RatatuyBeceriksiz bir yamak ve dünyanın en yetenekli aşçısı olan farenin aynı mutfağı paylaşarak yaşadığı maceraları uzun uzun anlatmanın sonu yok. İzleyiniz efendim bayılacaksınız.

Şimdi Biraz Yerli Sinema!

Neşeli Günler!

Neşeli Günler“– Başka nerelere gittin Almanya’da Ziya amca?

+ Aslan avına gittim.

* Ziyaaaaaa.

+ Efendim abi?

* Ulan deminden beri çocuklara atıp tutuyorsun artık sabrım kalmadı, Almanya’da aslan ne gezer be!”

Zaten biliyorsunuzdur ama biz yine de hatırlatalım. Film, turşu suyu konusu yüzünden dağılan bir ailenin tekrar bir araya gelme sürecinde yaşadıklarını anlatıyor. Neşeli Günler belki de Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinden!

Sindirella Kül Kedisi

Sindirella Kül kedisiYapım ve yönetmenliğini Süreyya Duru’nun üstlendiği 1971 yapımı Türk filmi bildiğimiz Sindirella’nın Yeşilçam tarafından uyarlanması. Film izlerken çocukluğunuza geri döneceksiniz.

Mavi Boncuk

Mavi BoncukHalıyla kaçırılmasını dünya sinemasında kaç kere görebilirsiniz? Bir intikam uğruna kaçırılan Emel Sayın ile 6 sıkı dostun hikayesini anlatan film çocukluğumuzun en güzel filmlerinden.

Tosun Paşa

Tosun Paşa “– Bırakın, tutmayın beni!

+ Bırakın, tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin.”

Yeşil Vadi’nin kimin olacağını konusunda Tellioğlu ve Seferoğulları birbirine girmiştir. Tellioğulları’ndan Lütfü’nün aklına bir plan gelmiştir. Sahte bir Tosun Paşa tüm dengeleri değiştirecektir.

Kara Gözlüm

Kara Gözlüm Aşkın en saf ve en eğlenceli anlatıldığı Yeşilçam filmlerinden olan Kara Gözlüm, Balıkçı Azize ve işsiz müzisyen Kenan’ın aşkını anlatır.

Buna da Göz At

Close
Close