Film - Dizi

Herkes Bunu Bekliyor: Çukur Dizisi Cumali’yi Kim Oynayacak?

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Çukur’un başladığı andan itibaren en çok merak edilen karakterlerinden birisi, hiç şüphesiz ki Cumali. Peki kim bu Cumali? Hapisten çıkınca ne olacak? Dizinin ilk bölümünde ölen Kahraman’ın hapishanedeki ikiz kardeşi olan ve dizide sıkça adın geçen Cumali’nin kim olacağına dair sosyal medyada dolaşan birtakım söylemleri sizler için birleştirdik.

Mustafa Üstündağ

Yapılan tüm yorumlar bizi Mustafa Üstündağ’a götürüyor. Dizinin ilk bölümünde Cumali’nin ikizi Kahraman olarak gözüken ve ani ölümüyle diziden hemen çıkan Üstündağ’ın diziye Cumali karakteri olarak geri dönme ihtimali bir hayli yüksek. Belki bir sonraki bölümlerde hafif bir yüz makyajıyla Mustafa Üstündağ’ı yeniden görürüz ha, ne dersiniz?

Murat Ünalmış

Pala bıyıklar, keskin bakışlar ve daha önce çukuru anımsatan roller… Murat Ünalmış da diziye Cumali rolüyle bir anda girebilir.

Barış Falay

Cumali’nin tüm yönlerini bir araya getirildiğinde ve mantık çerçevesinde yorumlandığında Barış Falay’ın da dizeye girme ihtimali olabilir. Ezel’deki rolüyle dikkat çeken Barış Falay, Çukur’da da bir o kadar esip gürleyecektir…

Nejat İşler

Usta oyunculuğu ve karanlık rolleri ile dikkat çeken Nejat İşler, diziye çok başka bir tat katmaz mıydı?

Sarp Akkaya

Sessiz gözükse de karanlık işler deyince akla gelen ve gölge adam olmayı en iyi şekilde gerçekleştiren Sarp Akkaya’ya da Cumali rolü çok yakışır… Hem psikopat hem de sâdık… Adeta bir Cumali!

Çağatay Ulusoy

İçerde dizisinin efsane ismi Çağatay Ulusoy; hapisten çıkıp Çukur’a düşse… Çok yakışmaz mıydı?

Kenan İmirzalıoğlu

Cumali’nin en asil hali Kenan İmirzalıoğlu olurdu sanırız… Hırçın bakışları ve gür sesiyle Cumali karakterine yakışabilir…

 

Sizin tahminleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

Buna da Göz At

Close
Close