Efsane Çizgi Filmi Tekrar Hatırlıyoruz! 402 Numaralı Sınıf!
Film - Dizi

Efsane Çizgi Filmi Tekrar Hatırlıyoruz! 402 Numaralı Sınıf!

2000li yıllarda FOX Kids’te yayınlanan efsane çizgi filmlerden biri olan 402 nolu sınıfı tekrar hatırlıyoruz! Bir okuldaki çocukların tüm maceralarını işleyen çizgi filmin her karakteri bambaşka hikâye taşıyordu.

Penny Grant!

Penny Grant Penny okulun en gözde kızıdır. Yardımsever, duyarlı, iyiliklerle doludur. Sapsarı saçları, mavi gözleriyle okulun da en güzel kızıdır. Tüm kızlar Penny ile arkadaş olmak için onun yaptıklarını yapar. Bir bölümde tırtıl şekilde çantasıyla tüm okulda tırtıl çanta akımı başlatmıştı.

Nancy Francis!

Nancy Francis Çizgi filmin ana karakterlerinden biridir. Turuncu kıvırcık saçları, gözlükleri ve mor elbisesiyle dikkat çeker. Birçok bölümde Penny ile arkadaş olabilmek için kendi kendini zor duruma sokar. Gösteriş sever, hava atmak için gerekli tüm yalanları söyler. Ancak okulun zavallı tembeli Jessie ile yakın arkadaştır.

Jessie McCoy

Jessie McCoy Okulun en tembelidir. Az saçı, turuncu kazağı ile dikkat çeker. Okulda kısa yoldan başarılı olmak için elinden gelen tüm hilelere başvurur ancak her seferinde elini yüzüne bulaştırır. Uzay canavarları serisine bayılır. Üstüne titreyen annesinin baskısından bıkmıştır.

Vinnie Nasta

Vinnie Nasta Jessie’nin en yakın arkadaşıdır. Sınıfta her zaman komiklik yapar. Arkadaşı Jessie gibi o da uzay canavarları serisine bayılır. Tony adında harika bir kardeşi vardır. Derslerden geçmek için onun eski ödevlerini kullanır. Bir bölümde Nancy Francis ile sevgili olmuştu.

Polly McShane

Polly McShaneOkuldaki en sinir kızdır. Litvanya aşığıdır ve kaşık koleksiyonu yapar. Çalışkanlığı tüm sınıfın başına bela olur. Sürekli ödevleri hatırlatır ve tüm sınıfın onu çok sevdiğini sanar. Nancy sürekli ondan kaçsa da Polly ile takılmak durumda kalır.

Freddie Fay

Freddie FayOkulun en çok ezilen çocuğudur. Polly kadar olmasa da çalışkandır. Bir bölümde üstüne çeşmeden su dökülür ve altına işiyor zannedilir. Her defasında dikkat etse de tüm bölüm boyunca üstüne dökülen su yüzünden zor durumda kalır.

Arthur Kenneth Wanderwall

Arthur Kenneth WanderwallOkulun en kurnaz ve karizmatik çocuğudur. Her durumda ve her koşulda para kazanabilir. Lacivert ceketi ve kedisiyle bilinir. Zengin biri gibi gözükse de aslında orta halli bir ailenin çocuğudur.

Bayan Gracie Graves

Bayan Gracie Graves402 nolu sınıfın öğretmenidir. İyi bir öğretmendir. Öğrencilerinin her birinin huyunu bilir ve ona göre davranır.

Bay Besser

Bay BesserOkulun müdürüdür. Okulda onu kimse sevmez çünkü saf, egoist biridir. Tek anlaşabildiği öğrencisi Polly McShane’dir.

 

Buna da Göz At

Close
Close